Contact

Stichting Young 4 Ever

E-mail: info@young4ever.nl

 

Postadres: Postbus 120
1790 AC Den Burg

 

Bezoekadres: Wilhelminalaan 1
1791 AL Den Burg

 

Berber Kruger
Directeur / tiener- en jongerenwerker
berber@young4ever.nl
Tel. 06 44 08 36 13

 

Andrea van Herk
(Ambulant) tiener- en jongerenwerker en Jongerencoach
andrea@young4ever.nl
Tel. 06 15 25 55 68

 

Sandra van de Water

Tiener- en jongerenwerker

sandra@young4ever.nl

06 33 17 84 63

 

Nils Veldhuis

Buurtsportcoach

nils@young4ever.nl

tel: 06 26 01 25 15

 

Ilse Vlaming

Buurtsportcoach

ilse@young4ever.nl

tel: 06 33 17 83 80

 

Justin Segerink

(ambulant) tiener- en jongerenwerker

justin@young4ever.nl

 

Facebook: https://www.facebook.com/young4ever.txl

Twitter: https://twitter.com/young4ever_txl

 

 Chill 4 Ever: J.C. Time Out

Dinsdag

 

13.00 - 16.00 uur

 

OSG

 

Woensdag

 

15.00 - 17.30 uur

 

7+

 

Donderdag

 

19.00 - 22.00 uur

 

10+

 

Vrijdag

 

19.00 - 22.00 uur 

 

10+

 

Zaterdag

 

19.00 - 22.00 uur 

 

10+